Wydarzenia

„Zemsta”

25 X 2019 r. uczniowie klas ósmych obejrzeli spektakl „Zemsta” przygotowany przez reżysera i aktorów Teatru Współczesnego z Wrocławia. Prawie dwugodzinne przedstawienie przeniosło uczniów w czasy romantyzmu, gdy głównym celem życia dwóch zwaśnionych rodów była walka o mur graniczny. Nie zabrakło też intrygi, miłosnych westchnień, a na koniec … szczęśliwego zakończenia, czyli młodej pary na ślubnym kobiercu.
Aktorzy wspaniale wcielili się w swoje role, stroje i scenografia były adekwatne do realiów epoki, a muzyka dopełniała całości.
Na zakończenie spotkania odbyły się warsztaty teatralne, podczas których uczniowie dowiedzieli się sporo ciekawostek o pracy aktorów. Jedna z naszych ósmoklasistek, Marysia miała zaszczyt wystąpienia na scenie i odegrania małej scenki z prawdziwym aktorem!
Brawo!
Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme