Mój Anioł Stróż

Z racji przypadającego w październiku święta aniołów stróżów odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny pt. „Mój anioł stróż”. Wzięło w nim udział 52 dzieci.
Komisja w składzie: p. Barbara Pogoda, p. Magdalena Szostak – Urbaniak, p. Anna Frankiewicz, o. Rafał Stenka SP wyłoniła zwycięzców. Przy tak licznej grupie uczestników konkursu nie było to łatwe zadanie. Brano pod uwagę zgodność z tematem i regulaminem, pomysłowość, samodzielność i pracochłonność.
Oto wyniki:
I miejsce zajęła Emilia Samolej z kl. III c,
II miejsce ex aequo Helena Lewicka z kl. II b oraz Igor Madej z kl. II c,
natomiast III miejsce ex aequo zajęli Nel Wąsowicz z kl. I b oraz Gabriel Hałasa z kl. III a.
Ponadto komisja doceniła czterech uczniów, przyznając im wyróżnienia. Są to:
Anna Plata z kl. I a, Karolina Nosiadek z kl. II c, Konrad Wawak z kl. I b oraz Michał Kasprzyk z kl. III a.
Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.