Wydarzenia

Krakowska Olimpiada Młodzieży w Badmintona.

W dniach 19 XI 2019, 21 XI 2019 oraz 22 XI 2019 uczniowie naszej szkoły brali udział w turniejach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży w Badmintona. Walczyli bardzo zawzięcie i wytrwale, zostawiając całe serce na boisku i godnie reprezentując szkołę. W końcowym rozrachunku dziewczęta VI klasy
uplasowały się na VIII miejscu wśród wszystkich szkół podstawowych w Krakowie, co można uznać za duży sukces. Wśród zawodników i zawodniczek klas VII i VIII nasi wychowankowie nie awansowali z grup, ale zważając na to, iż we wszystkich kategoriach wystawiliśmy roczniki, które dopiero w przyszłym roku będą rocznikiem wiodącym, pozwala to bardzo optymistycznie patrzeć w przyszłość.
Pozostaje zatem mocno trenować i trzymać kciuki za jak najwyższy rozwój naszych uczniów a oni na
pewno dadzą z siebie wszystko.
Reprezentantki klas VI: Woźniak Judyta, Lizinkiewicz Wiktoria
Reprezentantki klas VII: Wachowska Zofia, Salawa Weronika
Reprezentanci klas VII: Wójcik Sebastian, Kwiatek Paweł

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme