Wydarzenia

Spotkanie autorskie z Ewą Rosolską

 

Znalezione obrazy dla zapytania Ewa Rosolska21 XI 2019 roku gościliśmy w naszej szkole pisarkę Panią Ewę Rosolską. Dla uczniów była to okazja do spotkania z autorką cyklu powieści „Tajemnice Starego Witraża”. Książki te stanowią opowieść o niezwykłych przygodach grupy nastolatków, w której główny bohater ma nadnaturalne zdolności. Cykl powieści przeznaczony jest dla odważnych, przebojowych i żądnych przygód czytelników.
Autorka opowiadała uczniom o kulisach powstania książki i o tym – jak sama przyznała – lubi wkraczać w świat tajemnic, przygód i magii.
Spotkanie przebiegało w serdecznej atmosferze, autorka z dużym poczuciem humoru odpowiadała na pytania czytelników.
Uczniowie mieli także możliwość zakupu książek z dedykacją autorki.

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme