MIKOŁAJOWE ZAWODY KLAS IV.

Zgodnie z wieloletnią tradycją klasy czwarte zostały poddane sprawdzianowi, trudniejszemu nawet od sprawdzianu ósmoklasistów. Dokonał tego sam św. Mikołaj, który surowym okiem przyglądał się, jak nasi uczniowie przygotowani są do nadciągającej zimy.
Z powodu chwilowego braku śniegu sprawdzian został przeprowadzony w formie gry w „Zbijanego”. Emocji było co niemiara, wszyscy walczyli z ogromnym zaangażowaniem, chcąc pokazać Mikołajowi pełnię swoich umiejętności. Czas szybko minął na świetnej zabawie. Mikołajowy puchar został wręczony przez panią dyrektor Barbarę Pogodę uczniom klasy IV a. Mikołaj był zachwycony sprawnością i świetnym kondycyjnym przygotowaniem do zimy wszystkich uczniów klas czwartych. Obiecał, że wyśle elfy pod kierownictwem Rudolfa do Królowej Śniegu z prośbą o szybsze naśnieżanie, zwłaszcza okolic Szkoły Podstawowej nr 64.
Dziękujemy Oliwii i Wiktorii z klasy VIII c za pomoc w sędziowaniu zawodów.