Bal karnawałowy w klasach I – III

12 lutego 2020 roku w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Dzieci z klas I – III wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki – jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody i tańce w parach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, uczniowie z żalem opuszczali salę gimnastyczną.
Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa
przyniosła wiele radości. Kolejny bal karnawałowy za rok.