Zawieszenie wszystkich zajęć w szkole od 16 do 25.03.2020 r.

Szanowni Państwo /Drodzy Rodzice,
Rząd podjął decyzję o zawieszeniu zajęć we wszystkich szkołach w Polsce w terminie od 16 do 25 marca 2020 r. W związku z tym w wyznaczonym terminie na terenie Szkoły nie będą mogły przebywać Dzieci. Nie będzie lekcji, zajęć dodatkowych. Nie będzie pracować świetlica, a kuchnia zawiesi swoją działalność.
Informuję, że 12-13.03.2020 r. w Szkole nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-
wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze. W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich proszę o podjęcie rozsądnej decyzji.
Proszę Państwa o śledzenie kolejnych komunikatów. W najbliższym czasie ustalimy z Nauczycielami sposób komunikacji i pracy z uczniami w ciągu najbliższych dwóch tygodni.
Dziękuję Państwu za współpracę.
Barbara Pogoda – Dyrektor Szkoły