Akcja #dajżekompa

Krakowskie firmy we współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Krakowa rozpoczęły akcję #DajżeKompa. W jej ramach darczyńcy przekazują sprzęt komputerowy, który nie jest im już potrzebny i po przygotowaniu do użytkowania i zdezynfekowaniu trafi do krakowskich uczniów za pośrednictwem paczkomatów.

Rodzice i opiekunowie dzieci, a także nauczyciele mogą zgłaszać potrzebę przez stronę internetową.

Do udziału w akcji, za pośrednictwem strony www.dajzekompa.pl,  mogą być zgłaszani uczniowie i nauczyciele z Krakowa. Projekt jest tak zaplanowany, żeby w pierwszej kolejności pomoc trafiła do najbardziej potrzebujących.  Informacje dotyczące akcji #DajżeKompa, w tym formularz zgłoszeniowy, regulamin oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania można znaleźć na stronie www.dajzekompa.pl oraz na Facebooku.