Wydarzenia

Do Rodziców/opiekunów i przyszłych Pierwszoklasistów

Szanowni Państwo,
Bardzo nam miło, że zdecydowaliście się zapisać swoje Dzieci do naszej Szkoły SP64. Informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 Pierwszoklasiści rozpoczną naukę w dwóch klasach 1A i 1B. Lista przyjętych uczniów jest umieszczona na drzwiach wejścia głównego do Szkoły.

Podczas Dnia Otwartego Szkoły informowaliśmy o spotkaniu organizacyjnym, dla przyszłorocznych Pierwszoklasistów i Ich Rodziców z Wychowawcami, jeszcze przed wakacjami. W obecnej sytuacji nie będzie to jednak możliwe.
We wrześniu uczniom zostaną wypożyczone podręczniki ze szkoły. We własnym zakresie będą kupowane książki i ćwiczenia do religii. Informacja pojawi się na stronie szkoły.
Zapraszamy do jej śledzenia.
Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 14:00.

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme