Nowy Rok Szkolny 2020/2021

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 (mamy nadzieję, że  bezpiecznego mimo trudnych warunków) wszystkim Nauczycielom i Pracownikom przekazujemy życzenia, spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości!

Rodzicom, by nowy rok szkolny przyniósł wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć Dzieci; dobrej współpracy z Nauczycielami, Wychowawcami i Opiekunami.

Wam, drodzy Uczniowie: aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień. Niech każdy dzień spędzony w szkole będzie dniem owocnym, przynoszącym nowe doświadczenia i wiedzę, którą w przyszłości spożytkujecie jak najlepiej.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Szkolnym!

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami. Jest to list Ministra Edukacji Narodowej oraz wytyczne dotyczące bezpiecznego pobytu w szkole (wskazówki dla Rodzica i Ucznia).

List Ministra Edukacji Narodowej