INDYWIDUALNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE ZAINAUGUROWAŁY KRAKOWSKĄ OLIMPIADĘ MŁODZIEŻY 2020 / 2021.

Dzień po tym jak Armand Duplantis ustanowił rekord świata w skoku o tyczce ( 6,15 m) nasza reprezentacja chłopców pojawiła się na Stadionie Lekkoatletycznym MOS Kraków – Wschód.

Pierwsze zawody po dosyć długiej przerwie były dla nas bardzo szczęśliwe.
Największą niespodziankę sprawił Mikołaj Krzemyk, wygrywając rywalizację w biegu na 300 m. Świetnie spisali się też: Grzegorz Prażuch, zajmując III miejsce w biegu na 1000 m, oraz Mateusz Mucha, który był IV w biegu na 100 m.
Oprócz wymienionych uczniów reprezentowali nas: Paweł Kwiatek, Aleksander Ciarka, Oskar Wójcik, Mateusz Wiciejowski oraz Nikodem Stefańczyk.
Wszystkim serdecznie gratulujemy 🙂