Europejski Tydzień Języków Obcych

W ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych obchodzonego 26 września, w naszej szkole został zorganizowany Tydzień Języków Obcych trwający od 28 września do 2 października.

W tym czasie wspólnie poszerzyliśmy horyzonty językowe o wiedzę kulturoznawczą, historyczną oraz realioznawczą. Każdy dzień tego językowego tygodnia był opatrzony hasłem, do którego przygotowywaliśmy wspólnie prezentację oraz gazetki.
W poniedziałek poznawaliśmy znanych ludzi, we wtorek słynne miejsca, środa to tradycyjna kuchnia, czwartek znane marki/produkty, piątek to muzyka. Oprócz tego czekały na nas quizy, ciekawostki oraz mini konkursy.
Dziękujemy za wspólne świętowanie 🙂