Mikołajkowa Paczka dla zwierzaczka

Szanowni Państwo, Szanowni Nauczyciele, Drodzy Uczniowie!

Zakończyła się akcja zbiórki darów w naszej szkole dla podopiecznych krakowskiego schroniska dla zwierząt. Ilość zebranych prezentów zaskoczyła nas –  Szkolny Samorząd Uczniowski, ale przede wszystkim pracowników i opiekunów schroniska dla zwierząt.

Nie spodziewali się , że w tak trudnych czasach znalazło się tylu wspaniałych ludzi, chcących podzielić się tym co posiadają z bezdomnymi zwierzętami. Zebrane dary ledwo zmieściły się do samochodu. W sobotę rano wszystkie worki, do których zapakowaliśmy dary, przewieźliśmy na ulice Rybną w Krakowie do siedziby schroniska dla zwierząt. Mam zaszczyt przekazać Wam wszystkim – Wielkiego Serca – serdeczne podziękowania za zaangażowanie, trud, wysiłek i chęć niesienia pomocy potrzebującym zwierzętom. Spisaliście się na medal!!

Szkolny Samorząd Uczniowski z opiekunami