Konkurs plastyczny „Mam kota” i „Koto-zakładka”

Z okazji Światowego Dnia Kota biblioteka szkolna ogłosiła dwa konkursy plastyczne. Pierwszy ”Mam kota” – był skierowany do uczniów klas 1-3, którzy mieli narysować portret własnego kota lub takiego, o którym marzą.

W drugim „Koto-zakładka” -uczniowie klas 4-6 mieli za zadanie wykonanie zakładki do książki, która przedstawiała kota.
Celem konkursu było wspieranie postaw twórczych dzieci oraz poszukiwanie nowych form i środków wyrazu artystycznego.
Wszystkie prace były niezwykle ciekawe. Zarówno młodsi, jak i starsi uczestnicy konkursów wykazali się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością.
Komisja oceniająca stanęła przed niezwykle trudnym zadaniem, gdyż musiała wybrać najpiękniejsze prace.
Laureatami konkursu zostali:

z klas 1-3
I miejsce: Julia Małek, Marcin Michalski
II miejsce: Olena Kravchenko, Martyna Latocha, Emilia Migacz, Alicja Wachowska, Adam
Wojciechowski
III miejsce: Nina Jarzyna, Stanisław Kiszczak, Jakub Kowal, Aleksandra Żak
Wyróżnienia: Jakub Gołąbek, Agnieszka Mól, Kamila Suder, Nel Wąsowicz

z klas 4–6 :
I miejsce: Adam Kiszka, Gabriela Zdzieszek
II miejsce: Gabriel Kasiński, Hubert Muszyński, Bartłomiej Zdzieszek
III miejsce: Liliana Kula, Laura Tadajewska, Maja Wąchała, Bartosz Zając
IV miejsce: Aleksandra Małecka, Wojciech Styczeń, Milena Wójcik
Wyróżnienia: Liliana Chrzanowska, Hanna Frycz, Michał Glonek,
Emilia Samolej, Bartosz Sysło

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.
Po ogłoszeniu wyników otwarto wystawę pokonkursową prac plastycznych.
Bardzo dziękujemy za udział w konkursie i duże zaangażowanie. Wszystkim nagrodzonym uczniom GRATULUJEMY.