Wydarzenia

SKSowy Mikołaj w szkole

Święty Mikołaj zawitał w tym roku w wyjątkowym składzie. Podczas mikołajkowych zawodów organizowanych przez uczestników SKS-u mogliśmy gościć specjalnego Świętego Mikołaja, jakim była nasza srebrna drużynowa olimpijka z Tokio we wioślarstwie Maria Sajdak!
W związku z wyróżnieniem naszej szkoły osobiście wręczyła statuetkę reprezentantom wygranej drużyny oraz przyniosła prezenty dla wszystkich uczestników, które zostaną wręczone na najbliższych lekcjach wf-u. Nie zabrakło motywacyjnych rozmów oraz wspólnych zdjęć. Niestety, ze względu na reżim sanitarny system rozgrywek oraz ich organizacja nie pozwolił nam na to, aby wszyscy chętni mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu.
Wierzymy jednak, że to nie ostatnie spotkanie w takim gronie i z mocnym dopingiem dla naszych uczniów liczymy na przyszłych olimpijczyków w naszych szeregach. Gratulujemy serdecznie wygranej drużynie Reniferów oraz walki do samego końca dla Elfów 🙂

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme