Sukces naszych szczypiornistów

Niemałą niespodziankę sprawili nasi reprezentanci, zdobywając mistrzostwo dzielnicy III w piłce ręcznej drużyn mieszanych.
Te zawody są spotkaniami towarzyskimi, ale traktujemy je jak derby i pomimo przyjacielskiej atmosfery emocje są ogromne.
Środowy turniej (1.12.2021) zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 114. Oprócz gospodarzy w zawodach uczestniczyły reprezentacje SP 2, SP 95 i SP 64.

Turniej rozgrywaliśmy systemem „każdy z każdym”. Drużyny były mieszane, tzn. w pierwszej połowie grały dziewczęta, a w drugiej chłopcy. Wynik był sumą punktów zdobytych w obu połowach.
Nasza reprezentacja zagrała rewelacyjnie, wygrywając wszystkie spotkania i zasłużenie zdobywając puchar Rady Dzielnicy III.
Brawo!
Wystąpiliśmy w następującym składzie :
Dziewczęta :
Agata Berlińska 7c, Róża Zegan 7c, Barbara Dębska 8a, Antonina Mitka 8a, Julia Chorabik 8b, Wiktoria Lizinkiewicz 8b, Urszula Cybulska 8c, Eliza Mulewicz 8c, Daria Sromek 8c
Chłopcy :
Krystian Lebiedowicz 7b, Franciszek Prażuch 7b, Krystian Kalinowski 7c, Aleksander Ciarka 8b, Nikodem Stefańczyk 8b, Mateusz Wiciejowski 8b, Miłosz Grzonka 8c, Krystian Michalik 8c, Kacper Woch 8c