NASI PIŁKARZE NA II MIEJSCU W KRAKOWIE. 10.06.2022.

Sukcesem zakończyliśmy jeden z trudniejszych turniejów Krakowskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii Igrzyska Dzieci.
Po ciężkich meczach eliminacyjnych i półfinałowych znaleźliśmy się w gronie czterech najlepszych drużyn w Krakowie.

Finał rozegraliśmy systemem play-off. Ponieważ w turnieju półfinałowym wygraliśmy grupę, to w finale pierwszy mecz zagraliśmy z drużyną, która w drugiej grupie półfinałowej zdobyła drugie miejsce – KSP Molla. Po zaciętym meczu zwyciężyliśmy 2:0.
Pod koniec meczu nasz bramkarz nabawił się kontuzji, która mu uniemożliwiła dalszą grę.
Zmusiło to nas do zmian w ustawieniu. Mimo to w meczu o pierwsze miejsce zagraliśmy bardzo dobrze i mecz zakończył się remisem ( 1:1).
Rywalizację rozstrzygnęły rzuty karne, które lepiej wykonała reprezentacja SP nr 130 (rzuty karne 4:2 ).
Wywalczyliśmy II miejsce w Turnieju piłki nożnej Krakowskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii Igrzyska Dzieci.
Brawo!
Wystąpiliśmy w składzie:
1 Purzycki Oliwier (5a SP) 2 Pach Radosław (5c SP) 3 Matyjasik Adam (6a SP) 4 Matoga Paweł (6b SP)
5 Wawak Filip (6b SP) 6 Ciarka Mateusz (7b SP) 7 Prażuch Franciszek (7b SP) 8 Stępień Hubert (7b SP)
9 Zdzieszek Bartłomiej (7b SP)
W eliminacjach i półfinale wspierali nas : Prewo Tomasz (5c) i Krystian Lebiedowicz (7b).
Gratulujemy sukcesu