TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DRUŻYN MIESZANYCH O PUCHAR RADY DZIELNICY III 14.06.2022.

W dniu, w którym nasza reprezentacja podejmowała reprezentację Belgii, na Orliku Szkoły Podstawowej nr 64 pojawiły się reprezentacje piłkarskie szkół Dzielnicy III: SP 2, SP 95, SP 114 i gospodarz imprezy, SP 64.
W składzie drużyn musiało się znaleźć osiem dziewcząt i ośmiu chłopców z rocznika 2009 oraz młodsi. Na boisku grało pięciu zawodników i bramkarz. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Wszystkie mecze składały się z czterech kwart, w których na zmianę swoje umiejętności prezentowali chłopcy i dziewczęta.
Było co oglądać👍. Nasi młodzi sportowcy pokazali wiele ciekawych akcji. Wszystko odbywało się w przyjaznej i sportowej atmosferze. Zacięta walka toczyła się do ostatniego gwizdka.
Puchar Rady Dzielnicy III zdobyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 114.
Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 2, trzecie Szkoła Podstawowa nr 64, a czwarte Szkoła Podstawowa nr 95.
Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali: Barbara Mleczko SP 2 i Bartłomiej Michalik SP 114.Gratulacje 🎉
Puchar, dyplomy i nagrody rzeczowe wręczyła pani Barbara Pogoda Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 64.
Były to nasze ostatnie zawody dzielnicowe w tym roku szkolnym. Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy, gratulujemy i życzymy miłych wakacji 😁