Wojcik A., Janasz P

Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły Piotr Janasz z klasy 6b zajął III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krakowie „Krakus”

Konkurs, zorganizowany po raz trzeci, został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa, Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Instytutu Historii UJ. Uczestnicy mieli okazję poznać historię swojego miasta, zabytki, tradycje i legendy.

Przygotowanie do konkursu wymagało naprawdę dużo pracy, a jury, ogłaszając wyniki, zaznaczyło, że poziom wszystkich finalistów był imponujący. Tym bardziej cieszymy się z trzeciego miejsca i serdecznie gratulujemy Piotrkowi.