Nowe akwarium w sali przyrodniczej

akwariumDla poszerzenia wiedzy przyrodniczej, w naszej szkole ,w klasie 5b odbyły się dwa spotkania dotyczące zagadnień z zakresu akwarystyki.

Na lekcjach gościliśmy pana Szostaka, przedstawiciela sklepu akwarystycznego. Pierwsze spotkanie dotyczyło wiedzy niezbędnej do założenia własnej hodowli rybek, drugie poświęcone było obsłudze           i serwisowaniu akwarium. Na zakończenie spotkań każdy wpuścił do akwarium rybkę, której nadał wymyślone przez siebie imię. Teraz nie pozostaje nic innego jak dbać o naszą hodowlę.

IMG_5940IMG_5934
IMG_5944IMG_5946

Szkoła wzbogaciła się o dodatkowe akwarium wraz z wyposażeniem, a sponsorem całego przedsięwzięcia była firma Tetra.