Dzień Babci i Dziadka w klasie Ia i IIIa

20160114_09460014 stycznia 2016 roku uczniowie klasy Ia i IIIa wystąpili dla wyjątkowych gości w związku ze zbliżającym się Dniem Babci i Dziadka. W pierwszej części artystycznej dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Na zakończenie uczniowie klasy Ia zatańczyli dwa układy tańca disco, a klasa IIIa zaśpiewała pełną humoru piosenkę „Halo,halo”. W drugiej części spotkania odbył się teleturniej „Jaka to melodia?”. Uczniowie z klasy IIIa losowali kategorie: muzyka rozrywkowa, filmowa, pieśni patriotyczne, kolędy oraz przysłowia. Zadaniem gości było odgadnięcie tytułu piosenki lub dokończenie wylosowanego przysłowia. Za każdą poprawną odpowiedź babcie zdobywały słodki punkt dla wnuków, a dziadkowie dla wnuczek. Poziom obu stron był bardzo wyrównany.

Spotkanie dostarczyło wielu wzruszeń zarówno gościom jak i dzieciom.

20160114_094622