„Zima w szkole”

spotkanie ze Strażą MiejskąW pierwszym tygodniu ferii w ramach akcji „Zima w szkole 2016” na terenie naszej placówki nauczyciele zaproponowali uczniom następujące zajęcia:
– komputerowo – rekreacyjne dla kl. IV-VI prowadzone przez p. Jacka Kopciucha,
– filmowe – dla kl. I-III prowadzone przez p. Małgorzatę Pastułę,
– teatralne – dla kl. I-III prowadzone przez p. Ewę Karwat,
– taneczno – muzyczne- dla kl. I-IV prowadzone przez p. Elżbietę Grządziel.

zajęcia w Artetece Spotkanie ze SM robotyka

W  czasie zajęć dzieci wzięły udział w turnieju gry w piłkarzyki i  tenisa stołowego. Uczyły się grać w szachy. Specjalnie dla nich przygotowano zajęcia z robotyki, Laboratorium Małego Chemika, zajęcia sportowe i naukę tańca dyskotekowego prowadzone przez p. Barbarę Wróbel.

Uczniowie uczestniczyli także w wyjściach i tak odwiedziliśmy:
– Centrum Zabaw Dziecięcych – Gibon,
– Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, gdzie dzieci poznały tajniki kaligrafii i orgiami,
– Multikino, gdzie obejrzeliśmy przedstawienie  profilaktyczne „Królestwo zakręconego czasu, czyli bajka o mądrych dzieciach” przygotowane przez Straż Miejską Miasta Krakowa i film” Emma i Kacper – zimowe wakacje” a także zwiedziliśmy kino.
– Artetekę, gdzie uczestniczyliśmy w warsztatach muzycznych i plastycznych.

robotyka 2 origami mały chemik
W ostatnim dniu odbyła się dyskoteka prowadzona przez DJ WITO, w czasie której odbył się pokaz talentów. Na zakończenie zajęć każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki upominek. Wszystkim zajęcia bardzo się podobały, dzieci chętnie w nich uczestniczyły.