„Tradycja z nutką i kolorem”

W listopadzie klasa IV b uczestniczyła w spotkaniu, które odbyło się w ramach projektu: „Tradycja z nutką i kolorem”, a zorganizowane zostało przez Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29-go Listopada. Spotkaniu towarzyszył spektakl słowno – muzyczny opowiadający historię Legionów Polskich. Dzięki atrakcyjnej formie spotkania, uczniowie zapamiętali mnóstwo informacji na temat Legionów, czego dowiedli, odpowiadając na pytania konkursowe po zakończeniu przedstawienia. Ponadto, obejrzeliśmy wystawę prac nagrodzonych w konkursie „Patroni naszych ulic”. Uczniowie odgadywali nazwy ulic przedstawionych na pracach plastycznych. Było to dla nich bardzo twórcze doświadczenie. Wszyscy świetnie się bawili. To było bardzo miłe przedpołudnie.