Gwiazdka dla Zwierzaka

W związku ze zbliżającą się kolejną edycją akcji ,,GWIAZDKA DLA ZWIERZAKA”, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce darów na rzecz bezdomnych zwierząt przebywających w schronisku.

Kochasz zwierzęta? Chcesz im pomóc?

Przynieś karmę suchą lub puszkowaną dla psów i kotów.

Zbiórka  trwa  do 21 grudnia 2016 roku.

W imieniu zwierzaków serdecznie dziękujemy za wszystkie przekazane dary!

REGULAMIN GWIAZDKI DLA ZWIERZAKA

1. Zbiórka darów dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt organizowana jest przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, Kraków ul. Floriańska 53
  2. W zbiórce uczestniczyć mogą: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne. Aby wsiąść udział w Akcji, wystarczy wraz z darami przekazać KARTĘ uczestnictwa (patrz: punkt 8).
  3. Zbiórka trwa od 02.11.2016 do 23.12.2016. Za zakończenie zbiórki w terminie odpowiedzialny jest przedstawiciel placówki uczestniczącej w przedsięwzięciu.
  4. Dary należy przekazać jednorazowo do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, ul. Rybna 3

do 27.01.2017 do godziny 14.00.

– transport własny – dary można przywozić 7 dni w tygodniu, preferowanie godziny 8 – 18

– transport ze Schroniska po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym tel. 12 429 74 72, 429 92 41

1. Zbiórka podzielona jest na pięć kategorii:

– Kategoria nr 1 – przedszkola;

– Kategoria nr 2 – szkoły podstawowe do 400 uczniów;

– Kategoria nr 3 – szkoły podstawowe powyżej 400 uczniów

– Kategoria nr 4 – gimnazja

• Kategoria nr 5 – szkoły ponadgimnazjalne;

UWAGA! W przypadku Zespołów Szkół oraz Szkół Zintegrowanych (prowadzących ogólną zbiórkę), decyzję o przynależności do konkretnej kategorii podejmuje placówka. Wybraną kategorię prosimy wpisać na kartę przekazania darów.

1. Placówki otrzymają Dyplomy Uczestnictwa.
  2. Placówki, które zbiorą najwięcej darów w swojej kategorii otrzymają Certyfikaty Okolicznościowe.
  3. Za każdy rodzaj przyniesionych darów przysługują punkty według KARTY PRZEKAZANIA DARÓW stanowiącej załącznik nr 1 niniejszego Regulaminu. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest prawidłowe wypełnienie KARTY PRZEKAZANIA DARÓW.

8a. Karmę należy zliczać wg gramatury z opakowania.

8b. W przypadku korzystania z transportu Schroniska, prosimy zapakować karmę do opisanych nazwą placówki pudeł lub worków.

8c. Wszystkie dary trafiające do Schroniska są przeliczane ponownie przez pracownika.

1. Wyniki zbiórki zostaną ogłoszone na stronie internetowej KTOZ, Schroniska oraz w mediach do dnia 17.02.2016 roku.
  2. Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni telefonicznie.
  3. Organizator zastrzega sobie prawo do przyznania Wyróżnień Specjalnych.
  4. Przystąpienie do zbiórki jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
  5. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 12 429 74 72; 12 429 92 41 lubwww.schronisko.krakow.pl
  6. Podstawą do wysłania certyfikatu będzie wypełnienie pełnego adresu placówki na karcie „Przekazania darów” (nazwa placówki, ulica i numer, kod pocztowy)