Walentynkowe spotkanie rowerowe „Mój kochany rower”

Kocha, lubi, szanuje, dba, jeździ, smaruje…

Walentynkowe spotkanie rowerowe „Mój kochany rower”

Dzień zakochanych alarmuje nas, że wiosna już blisko. To ostatni dzwonek, żeby przypomnieć sobie o rowerze. I w związku z tym spotkaliśmy się we wtorek w sali gimnastycznej na imprezie zatytułowanej „Mój kochany rower”. A dlaczego w Walentynki ? No bo kto z nas nie kocha, lubi, szanuje, dba, jeździ, smaruje … swojego ukochanego dwukołowca.

Rozpoczęliśmy od spotkania z panem serwisantem. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy dotyczących budowy, konserwacji i eksploatacji rowerów. Usłyszeliśmy o nowinkach technicznych i najnowszych trendach w przemyśle rowerowym.

Potem miała miejsce wielka rywalizacja pomiędzy klasami A, B i C –  konkurs wiedzy dotyczący szeroko pojmowanej kultury rowerowej. Różnorodność pytań i losowy skład zespołów sprawiały, że           z emocji trudno było usiedzieć na miejscu.

Na koniec odbyło się losowanie nagród wśród uczniów zwycięskiej drużyny „C”. Najwięcej szczęścia w Dniu Zakochanych mieli uczniowie mający w dzienniku numer 12  ( Ola, Oliwia, Szymek ).

Cieszymy się, że mogliśmy się z Wami tak miło bawić w tym radosnym dniu.