Spotkanie autorskie z Waldemarem Cichoniem

Ciekawą formą promowania czytelnictwa wśród społeczności szkolnej było spotkanie z pisarzem Waldemarem Cichoniem. Uczniowie klas I – III mogli uczestniczyć
w niecodziennym spotkaniu, którego celem było nauczenie najmłodszych czerpania przyjemności
z literackich podróży.

Zaproszony gość jest autorem cyklu książek, przezabawnych opowieści
o niesfornym kocie Cukierku. Wraz z maskotką, symbolizującą bohatera swoich książek,  wprowadził dzieci w fantastyczny świat kocich przygód. Opowiadał o swojej twórczości i  czytał fragmenty swoich książek.
W trakcie spotkania można było otrzymać dedykację, autograf i zadać gościowi kilka pytań.
Spotkanie z Waldemarem Cichoniem było dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem oraz dobrą zabawą. Dla uczniów osobisty kontakt z pisarzem bez wątpienia był miłym doświadczeniem.