„THE CALL OF THE WILD” – praca projektowa klas VI

W ubiegłym miesiącu uczniowie wszystkich klas VI pod opieką nauczycieli języka angielskiego wykonywali pracę projektową na temat książki „The call of the wild” („Zew krwi”) Jacka Londona. W ten sposób chcieliśmy upamiętnić mijającą niedawno setną rocznicę śmierci tego anglojęzycznego pisarza.

Przygotowując się do podjęcia tematu, obejrzeliśmy wspólnie film powstały na podstawie książki, a następnie – posiłkując się tekstem lektury – opisywaliśmy wybraną przez siebie przygodę głównego bohatera. Podczas pracy w kilkuosobowych grupach powstały ciekawe opisy w języku angielskim wzbogacone o ilustracje związane z tematem.

Najładniejsze i najciekawsze plakaty zostały nagrodzone. Oto zwycięzcy:

I miejsce:

Kl. VI c – Aleksandra Opioła, Natalia Waśniowska, Aleksandra Frania

II miejsce:

Kl. VI c – Natalia Szołdra, Martyna Tuleta, Amelia Oryl

III miejsce:

Kl. VI a – Zuzanna Wójcik, Julia Małysza, Aleksandra Głąb

Gratulujemy!

Wybrane prace można oglądać na wystawce w hallu pierwszego piętra.