Wydarzenia

Szkolenie motywacyjne

27 X 2017 uczniowie klas: V a, VI abc, VII abc mieli okazję poznać osobiście Michała Zawadkę, który przyjechał na spotkanie do naszej szkoły.

Kim jest Zawadka? Optymista. Mówca inspiracyjno-motywacyjny. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Trener wystąpień publicznych, komunikacji i sztuki słowa. Prowadzi szkolenia dla wszystkich tych, którzy mają coś do powiedzenia i chcą robić to skutecznie. Mistrz Polski Przemówień Publicznych.

Pisarz, autor bestsellerowych książek motywacyjnych i społecznych dla dzieci i młodzieży, np. seria dla młodzieży „Chcę być kimś!” „Galeria bajek”,  „Zarządzanie marzeniami” oraz „Mądrość z Natury”.

Przez ostatnie 4 lata w jego szkoleniach i warsztatach wzięło udział ponad 30 000 uczestników. Kolejne 30 000 osób słuchało go podczas konferencji i wykładów.

Autor i twórca rozwojowych programów warsztatowych dla dzieci i młodzieży oraz szkoleń i konferencji dla nauczycieli oraz rodziców.

Tak złożyło się, że szkolił także naszą młodzież i przekazał im ważne zdanie/ zadanie: „Masz tak żyć, uczyć się i pracować, aby zostać KIMŚ!”. A więc do dzieła!

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme