„Drzewo Nowej Huty 2017”

W I semestrze uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie fotograficznym pt. „Drzewo Nowej Huty 2017”. Konkurs jest częścią projektu „Zielona Inicjatywa” finansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2017. Jego organizatorami są: Fundacja Fundusz Partnerstwa oraz Towarzystwo Ratowania Kultury w Nowej Hucie. Jednym z partnerów wydarzenia jest także Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie. Celem konkursu była promocja zieleni miejskiej i zwrócenie uwagi na jej znaczenie prozdrowotne i estetyczne w miastach.
Prace konkursowe wykonali uczniowie klasy 7c:
Kamil Brewka – praca pt. „Bartek Kasztanowiec”
Magda Nesterak – praca pt. „Jesienne cienie”
Natalia Szołdra – praca pt. „Majestatyczny kolos”
Wiktor Wędzicha – praca pt. „Jodłowy apel”
Uczniom tym bardzo dziękujemy za zaangażowanie i z przyjemnością informujemy, że praca Natalii
Szołdry została pracą zwycięską! Uczennica otrzymała nagrodę pieniężną, a na swoim drzewie
umocowała tabliczkę pamiątkową ze zdjęciem i opisem pracy konkursowej.