Wydarzenia

Piknik wojskowy

Otrzymaliśmy takie zaproszenie:

W imieniu Dowódcy 6 Batalionu Dowodzenia im. gen. broni Józefa Kuropieski w Krakowie Pana ppłk Marcina Malinowskiego pragniemy zaprosić Panią Dyrektor, kadrę nauczycielską oraz uczniów Szkoły Podstawowej nr 64 w Krakowie na Piknik Wojskowy „Służymy Niepodległej”, który odbędzie się 10 listopada 2018 r. (w godz. 13:00 – 18:30) na Rynku Głównym w Krakowie.
W trakcie imprezy będzie przedstawiany sprzęt (spadochronowy, saperski i uzbrojenie) oraz pojazdy wojskowe. W ramach pikniku planowana jest również część artystyczna. podczas której odbywać się będą liczne atrakcje tj. konkursy wiedzy, malowanie twarzy, gry terenowe oraz liczne występy
zespołów, solistów oraz orkiestry wojskowej.
Piknik zakończy się Capstrzykiem o godzinie 17:30, w trakcie którego kompania honorowa wykona salwę.
Serdecznie zapraszamy!

Klub 6 Batalionu Dowodzenia 

 

Copyright © 2015 Szkoła Podstawowa nr 64 w Krakowie Im. Tadeusza Kościuszki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Frontier Theme