Dn. 25.05. 2026 r. w Teatrze Groteska odbyła się uroczystość wręczenia nagród finalistom eliminacji miejskich 47. Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
... Czytaj dalejSukces w Konkursie Wiedzy o Ochronie Przeciwpożarowej
Dn. 28.05. 2026 r. w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Ochronie Przeciwpożarowej.
... Czytaj dalej„Po pierwsze Rodzina”
Od zeszłego roku trwa projekt „Po pierwsze Rodzina”. Oferuje on bezpłatne wsparcie psychologiczne i pedagogiczne dla rodzin z powiatów: krakowskiego, wielickiego, miechowskiego, proszowickiego, myślenickiego oraz miasta Kraków.
Czym jest projekt „Po pierwsze Rodzina”?
Projekt to program wsparcia skierowany do rodzin, które doświadczają trudności wychowawczych, emocjonalnych lub społecznych. Projekt ma na celu pomoc rodzinom przeżywającym trudności. Dodatkowym celem jest także rozwój pracowników zajmujących się usługami społecznymi.
Gdzie można uzyskać ws... Czytaj dalej
Informacja
Zebranie Rodziców dzieci przyjętych do klasy pierwszej na rok szkolny 2026/2027
odbędzie się 26 maja 2026r. o godz. 18.00.
„Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Nauczycielki SP64 Barbary Chruściel – Grzesikowskiej. Była naszą wieloletnią przyjaciółką i kochała pracę z dziećmi.
Rodzinie oraz bliskim zmarłej składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Dyrekcja i Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 64″
... Czytaj dalejDzień otwarty
Turniej „Navigator Bezpieczeństwa”
Turniej „Navigator Bezpieczeństwa”, to projekt organizowany w ramach Programu „Bezpieczny Kraków”, we współpracy Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Krakowa z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Krakowie.
Naszą szkołę w turnieju reprezentowała drużyna w składzie:
Julia Kowalcze 8b
Roksana Stefańczyk 8b
Jakub Kocoń 8b
Marcin Ptasiński 8b
Szymon Tarka 8b
Jacek Kopciuch – nauczyciel.
W klasyfikacji generalnej (27 drużyn ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych) nasza drużyna zajęła III miejsce.
... Czytaj dalej
„Europejski Tydzień Mobilności”
W dniach 16 – 22 września obchodziliśmy Europejski Tydzień Mobilności. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach tego tygodnia.
18 września odbyła się akcja „Pieszo do celu”. W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie klas 4, którzy ubrani w kamizelki odblaskowe i demonstrujący plakaty z hasłami związanymi z bezpieczeństwem w ruchu drogowym pod eskortą nauczycieli, policjantów i strażników miejskich przemaszerowali ulicami Krakowa na trasie Błonia – Wawel -Barbakan. Wydarzenie miało na celu popularyzowanie znajomości przepisów oraz kształtowanie bezpiecznego zachowani... Czytaj dalej
Bezpieczna droga do szkoły
Początek roku szkolnego to czas, w którym uczniowie klas I – IV spotykają się z funkcjonariuszami Policji i Straży Miejskiej w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły”. Uczniowie klas I – III uczestniczyli w okolicznościowych zajęciach a pierwszoklasiści dodatkowo ćwiczyli praktycznie bezpieczne przekraczanie jezdni i dodatkowo zostali wyposażeni w elementy odblaskowe w ramach akcji „Odblaski w szkole”. Czwartoklasiści uczestniczyli w prelekcji przygotowującej do uzyskania karty rowerowej.
W tym roku uczniów odwiedzili podkom. Paulina Dzikowska, sierż. Kamila
M... Czytaj dalej
Tysiąclecie Królestwa Polskiego. Wielkie widowisko plenerowe
W sobotę 13 września 2025 w stolicy Małopolski rozegra się spektakularne widowisko, które zabierze nas w podróż przez historię państwowości polskiej. „Kronika Polska 1025-2025” to pokaz artystyczny przygotowany specjalnie z okazji Tysiąclecia Królestwa Polskiego. Wydarzenie będzie miało charakter korowodu, który rozpocznie się przy Bramie Floriańskiej o godz. 18:30, a finał spektaklu rozegra się w Rynku Głównym.
... Czytaj dalejROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2025/2026
Zebranie przyszłorocznych pierwszych klas
Informujemy, że zebranie Rodziców dzieci przyjętych do klasy pierwszej na rok szk. 2025/2026 odbędzie się 16 czerwca o godz. 17.00.
... Czytaj dalej




